دوچرخه های الکتریکی گزینه بسیار مناسبی برای افرادی که دوچرخه سواری را دوست دارند اما با رکاب زدن مشکل دارند می باشند. اما همیشه مشکل تنها این نیست بلکه بدلیل عدم امکان تکیه دادن روی زین دوچرخه ها خیلی ها دوچرخه سواری را رها کرده یا مدت زمان کمی را صرف آن می کنند. زین اکثر دوچرخه ها مشابه ساخته می شود و تا کنون هیچ گونه نوآوری در آنها بوجود نیامده است.

  شرکت دوچرخه سازی Day 6 دوچرخه الکتریکی بهیموت که صندلی آن دارای تکیه گاه و از یک موتور الکتریکی ۱۰۰۰ وات ، تایرهای چاق و متورم ، باطری ۱۷٫۵ آمپر ساعت ۴۸ ولت و ۲۴ سرعته را جدیداً روانه بازار کرده است.

  از نظر ارگونومی این دوچرخه بسیار عالی طراحی شده شما براحتی می توانید برای مدت زمان زیادی بدون احساس خستگی و کمر درد دوچرخه سواری کنید. زین بهیموت از نوع فوم تزریقی نرم و راحت به همراه پشتی می تواند تکیه گاه مناسبی برای کمر دوچرخه سوار باشد.

  پشتی صندلی قابل تنظیم طراحی شده و هر دوچرخه سوار می تواند بر اساس سن و سال و شرایط بدنی خود آن را تنظیم کند.

   این دوچرخه فاقد سیستم کمک فنر و دفع شوک است تنها با استفاده از تایرهای چاق بخشی از ناهمواری ها و ضربات وارده از مسیر دفع می شوند در عین حال استفاده از تایرهای چاق پدال زدن را دشوار می کند موتور الکتریکی قدرتمند این دوچرخه می تواند در پنج سطح نیروی کمکی به پدالها انتقال دهد و دشواری پدال زدن را جبران نماید.

  بهیموت می تواند در سه سایز تنظیم شود از بازه قد ۱۵۳ سانتیمتر تا ۲۱۰ سانتیمتر در ویدیو زیر بسکتبالیست جوان با هیکل درشت خود در مورد راحتی دوچرخه سواری با این دوچرخه توضیحاتی ارائه کرده است.

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت مجله خبری و تفریحی جرپ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس