موسسه سلطنتی معماران بریتانیایی RIBA برگزار کننده مسابقه معماری RIBA اخیراً ۲۰ ساختمان با طراحی و معماری نوین که به اتمام رسیده اند را بعنوان نامزد دریافت جوایز عالی بین المللی معمار و معماری ۲۰۱۸ را معرفی کرده است. این پروژه ها از بین خانه های لوکس ، مدرسه ای برای کودکان محروم و از برخی از زیباترین ساختمان های جدید از سراسر جهان انتخاب شده اند.

    از این ۲۰ ساختمان منتخب برای مسابقه RIBA تنها یکی از آنها برنده خواهد شد و بعنوان بهترین اثر معماری سال ۲۰۱۸ معرفی می گردد.

    این ساختمان ها در مجموع از ۱۶ کشور انتخاب شده اند. طرح های برجسته شامل خط متروی شگفت انگیز بوداپست، مدرسه ای در برزیل که معماران آنها نیز جایزه معمار بین المللی را به خود اختصاص داده اند و یک جفت برج سبز که برنده جایزه میلان برای ساختمان های با پوشش سبز را از آن خود نموده است.

    مسابقه RIBA بمنظور بالابردن کیفیت طراحی ساختمانها و انگیزه طراحان و معماران در سال ۲۰۱۸ جایزه خود را به اثر متنخب از بین ۲۰ ساختمان زیر که توسط معماران برجسته توام با نوآوری بهمراه معماری مدرن و خلاق احداث شده اند اهدا خواهد کرد. در این بین مهمترین نکته انتخاب ساختمانها از بین پروژه های مورد نیاز عموم شامل ساختمانهای فرهنگی ، هنری و آموزشی می باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت مجله خبری و تفریحی جرپ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس